دلی ها را بیشتر بشناسید

ما عاشق کاری که میکنیم هستیم

آنچه از دل برآید، لاجرم بر دل نیشند. نام دلی ها برگرفته از همین عبارت است. چون کارهای ما، برگرفته از دل ماست. امیدواریم به دلهای شما نیز راه پیدا کنیم.

روند کار ما

تعامل با کاربران و شناخت نیازها و دریافت پیشنهادهای کاربران، روش کار ماست. هرچقدر این ارتباط نزدیکتر باشد خروجی کار بهتر خواهد بود. وبسایت دلی ها پل ارتباطی ماست.

درباره دلی ها (نرم افزارهای دلی)

ما صادقانه کار میکنیم

اگر به خورشید نگاه کنی، تاریکی پشت سرت خواهد بود.

بعد از ورود نسل اولیه گوشی های همراه که بسیار ساده بودند، نوبت گوشی های جاوا و سیمبیان بود. این دو سیستم عامل با وجود فروش بالا در کشور، ولی نرم افزارها و بازیهای ایرانی بسیار محدودی برای آنها وجود داشت. در سال 1390 همزمان با وارد شدن نسخه های اولیه گوشی های اندرویدی به ایران، ما تصمیم گرفتیم با تولید برنامه ها و بازیهای اندرویدی ضمن برطرف کردن نیاز کاربران ، آنها را با برنامه ها و بازیهای ایرانی آشنا کنیم. بعد از یک دهه کار و تلاش در مارکتهای اندرویدی کشور عزیزمان ایران، اکنون این افتخار را داریم که علاوه بر کافه بازار ،مایکت، ایران اپس، پلازا، کندو، اول مارکت از طریق وبسایت دلی ها در خدمت شما سروران باشیم. پیشنهادات و انتقادات شما همیشه باعث دلگرمی و پیشرفت ما بوده است. امیدواریم که از کارهای ما راضی باشید و مارا در این مسیر حمایت کنید.

توسعه یافته توسط گروه نرم افزاری دلی ها  2024-2012

سبد خرید
error:
Scroll to Top